Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – finalny zwiastun

Niemal dwa miesiące przed premierą, Disney udostępnia finalny trailer filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Będzie to ostatni epizod sagi, który na ekrany kin wejdzie 20 grudnia.

Co widzimy w zapowiedzi filmu?

Zaczyna się od kilku ujęć Rey, która najwyraźniej trenuje swoje umiejętności w biegu przełajowym, przerwane  cięciem, po których wykorzystuje je w praktyce. Widzimy też naradę Rebeliantów, w której bierze udział Lando Calrissian. Duże wrażenie robią Gwiezdne Niszczyciele wynurzające się z głębin oraz panorama lodowej krainy.

W zwiastunie pojawia się statek, od którego wszystko się zaczęło. To korweta Tantive IV, znana z Nowej Nadziei, na której pokładzie Księżniczka Leia wyruszyła w swoją misję dyplomatyczną. Oczywiście nie zabrakło też kultowego Sokoła Milenium, który przewodniczy grupie statków. Ujęciu pustego tronu towarzyszy głos Palpatine’a. Ponadto w klipie słychać dodające otuchy głosy Lei i Luka Skywalkerów.
Materiał kończy się sceną, w której Rey staje przed zakapturzoną sylwetką, przypominającą Imperatora. Ale czy to na pewno on? O tym przekonamy się dopiero w kinach

Zobaczcie też plakat Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here