Frank Underwood nie żyje

Netflix opublikował w sieci nowy teaser zapowiadający ostatni sezon „House of Cards”. Frank Underwood leży w grobie, a jego miejsce zajmuje żona – Claire.

Finałowy sezon House of Cards już 2 listopada. Po pierwszej zapowiedzi nowej i ostatniej już serii Netflix nie daje zapomnieć o swojej produkcji i wypuszcza nowy spot. Bohater, którego grał Kevin Spacey, nie żyje, więc cała uwaga skupi się teraz na Claire (Robin Wright). Co prezentuje nowa zapowiedź?

Postawna Claire niczym Frank Underwood w poprzednich sezonach wygłasza krótką mowę. Jak widzimy, w niczym nie odbiega ona od bohatera, w którego wcielał się Kevin Spacey. Wystarczy na nią spojrzeć, by poczuć szacunek, jaki wręcz wylewa się z jej prezencji na ekranie. Nawet występuje tu charakterystyczne dla serialu tzw. przebicie czwartej ściany, gdy w jednym momencie wdowa zwraca się wzrokiem bezpośrednio do kamery.

House of Cards - Claire
Charakterystyczne dla serialu zwrócenie się do widza teraz w wykonaniu Claire

Przypominamy, że powodem odejścia Kevina Spacey’ego był incydent z października ubiegłego roku, kiedy to oskarżono go o molestowanie seksualne. W efekcie produkcja serialu została wstrzymana na kilka miesięcy, a twórcy serialu byli zmuszeni napisać cały szósty sezon na nowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here