OSTATNIA BAJKA O ZIEMI potrzebuje naszego wsparcia

Ostatnia bajka o Ziemi

Magdalena Seweryn to młoda, pełna ambicji studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od kilku miesięcy pracuje nad krótkometrażowym filmem science fiction Ostatnia bajka o Ziemi. Co więcej, przybrała ona rolę reżysera oraz sprawdziła się jako autorka zdjęć i scenariusza.


Co sprawia, że krótkometrażowy film chwyta za serce i staje się wyjątkowym?

Ostatnia bajka o Ziemi jest głęboką historią ojca i dwójki dzieci, którzy za wszelką cenę próbują odnaleźć się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Wszystko zaczyna wskazywać na to, że są oni jedynymi mieszkańcami Ziemi, którym udało przetrwać się kataklizm. Bohaterowie mieszkają w podziemnym bunkrze w lesie. Ze względu na skażenie powietrza nie opuszczają domu bez specjalnych ubrań ochronnych. Sygnał “z zewnątrz”, który dostrzega jedynie dorastająca dziewczynka, staje się pretekstem zmierzenia się z tym, co kryje się poza zasięgiem ich oczu. W historii istotne są przede wszystkim międzyludzkie relacje, wystawiane na ciężką, ekstremalną próbę przetrwania. Bohaterowie filmu stoją przed innymi wyzwaniami współczesnego świata, lecz emocje i uczucia, jakie im towarzyszą są jednak dobrze nam wszystkim znane.

Ostatnia bajka o ZiemiWesprzyj film Magdaleny Seweryn, aby produkcja dobiegła końca

Prace nad filmem trwają od końca września 2017 roku. Producentom zależy na tym, aby finalny produkt był w pełni profesjonalny i gotowy do pokazów filmowych.

Brakuje nam naprawdę niewiele, żeby film rozpoczął swoją festiwalową drogę w Polsce i za granicą, stając się naszą wizytówką jeśli chodzi o polskie kino gatunkowe – mówi Magdalena Seweryn na temat Ostatniej bajki o Ziemi.

Głównym celem projektu jest zebranie potrzebnych środków, które są niezbędne do ukończenia filmu i jego aktywnego uczestnictwa w życiu festiwalowym. Istotnym elementem jest dokończenie postprodukcji obrazu i dźwięku, przygotowanie kinowej kopii filmu, zbudowanie strategii festiwalowej i promocja filmu. Prace nad krótkometrażowym filmem, pt. Ostatnia bajka o Ziemi mają zakończyć się w kwietniu 2018 roku.

Aby wesprzeć produkcję wejdź na polakpotrafi.pl. Tam można wpłacić dowolną kwotę, która zasili budżet filmu.

Ostatnia bajka o Ziemi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here