Elton John czy Taron Egerton? Nowe zdjęcia promujące “Rocketman”

Taron Egerton jako Elton John
Taron Egerton jako Elton John

Premiera Rocketman zbliża się wielkimi krokami! To historia jednej z największych supergwiazd w historii popkultury – Sir Eltona Johna. Patrząc na nowe zdjęcia promujące produkcję, wydaje się, że Taron Egerton został stworzony do roli kultowego artysty.

Sir Elton John to twórca takich przebojów jak Can you feel the love tonight czy I’m still standing. Artysta ma na swoim koncie niemal 50 lat kariery muzycznej, 6 statuetek Grammy, 4 Brit Awards, Oscara, Złoty Glob i Nagrodę Tony. Jest członkiem Rock and Roll Hall of Fame i Songwriters Hall of Fame.

“It’s going to be a wild ride!”

Muzyczna biografia legendarnego artysty, Rocketman, trafi do kin w maju tego roku. W rolę sir Eltona Johna wcieli się Taron Egerton. Pokaże drogę muzyka do światowej sławy w latach siedemdziesiątych. Wydaje się, że aktor jest już w pełnym trybie super-gwiazdy. Na zdjęciach promujących Rocketmana, widzimy Egertona w białej skórzanej kurtce, jaskrawych okularach przeciwsłonecznych i dużym dekolcie.

“Są chwile w życiu gwiazdy rockowej, które definiują to, kim jest”

Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć Egertona w roli artysty po premierze pierwszego zwiastunu Rocketmana w listopadzie. Sugeruje nam, że będziemy mogli zobaczyć życiową analizę kariery Eltona – z krótkimi opisami jego dzieciństwa i walk z osobistymi demonami. Pod koniec jednominutowego zwiastunu widzimy Egertona występującego na żywo jako Elton po raz pierwszy, przedstawiającego wersję kultowego, tytułowego utworu.

Film wyreżyserował Dexter Fletcher. To on pracował nad Bohemian Rhapsody. Jamie Bell wcieli się w rolę Berniego Taupina, który pracował nad wieloma tekstami z utworów Eltona. Bryce Dallas Howard wystąpi jako jego matka.

Fletcher, wypowiedział się na temat filmu następująco:

To nie jest to, co próbuję zrobić, tylko to, co zamierzam zrobić. Myślę, że Taron dobrze to podsumował. To muzyczna fantazja, a nie biografia … Mamy utwory Eltona i historię życia Eltona lub jego część. I jest to fantastyczna wersja prawdziwego życia. To prawdziwa fantazja. Tak więc chciałem stworzyć coś, co będzie bawić, informować, zadziwiać i wiele, wiele więcej.

“It’s going to be a wild ride!” – Zobacz zwiastun filmu Rocketman!