Dziś w lesie nie zaśnie nikt – kiedy premiera?

Nowy polski horror Dziś w lesie nie zaśnie nikt już wiosną pojawi się w kinach. Z pewnością produkcja w reżyserii Bartosz M. Kowalskiego zapowiada się bardzo ciekawie. Obsada filmu również zaskakuje. Dawno nie było w polskim kinie podobnego filmu grozy.

Fabuła

Grupa nastolatków uzależnionych od Internetu trafia na obóz offline, znajdujący się z dala od zgiełku miasta. Ciekawie zapowiadająca się przygoda prawdopodobnie nie skończy się jednak tak, jakby się tego spodziewali uczestnicy wyjazdu. Nastolatkowie będą musieli zawalczyć o swoje życie z niebezpieczeństwem czyhającym w lesie. Na pewno nie będzie łatwo wyjść z opresji. Czy młodym ludziom uda się przeżyć? Może nastolatkowie zmienią swoje nastawienie do życia po dramatycznych przeżyciach? Czy bohaterowie zrozumieją czym jest przyjaźń?

Obsada

W filmie pojawi się dużo znanych polskich gwiazd m.in. Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko i inni. Z pewnością produkcja może zainteresować młodszych widzów. Bez wątpienia najnowszy polski film grozy podejmuje ciekawy temat – uzależnienie od mediów i Internetu. Warto wspomnieć, że polskie kino jest bardzo ubogie w horrory, dlatego też widzowie nie mogą doczekać się produkcji. Na razie wiadomo, że w produkcji Kowalskiego nie zabraknie krwi, emocji i scen akcji. Czy pierwszy współczesny, polski horror okaże się hitem? Na pewno przyciągnie przed ekrany kin dużą rzeszę widzów, ciekawych nowych wrażeń.

Kiedy premiera?

W lesie dziś nie zaśnie nikt zaskakuje fabułą i aktorami występującymi w filmie. Polski horror wejdzie do kin 13 marca 2020 roku. Na razie nie opublikowano jeszcze zwiastuna filmu, dostępne są tylko dwa teasery produkcji. Na plus można zaliczyć obsadę, składającą się ze znanych i lubianych aktorów. Za reżyserię odpowiada Bartosz. M. Kowalski, który wyreżyserował m.in Zawsze warto, Niepowstrzymani, Plac zabaw. Na ekranie na pewno nie zabraknie emocji, co widać w teaserach. Pozostaje poczekać na zwiastun, w którym zobaczymy więcej szczegółów. Czy produkcja okaże się kinowym hitem? O tym przekonamy się już 13 marca.