“Czarna Pantera” w Cinema City!

Miłośnicy produkcji Marvela wreszcie się doczekali. Czarna Pantera to od dawna zapowiadana ekranizacja słynnej serii Marvel Comics w reżyserii Ryana Cooglera. Film trafi do kin już w przyszłym tygodniu!

T’Challa po śmierci ojca wraca do kraju, by objąć tron, lecz wkrótce Wakanda zostaje napadnięta. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników, aby pokonać wroga i ochronić swój lud i jego kulturę. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny,
ale i całego świata.

Film wyreżyserował Ryan Coogler, twórca m.in. Creed: Narodziny legendy z Sylvestrem Stallone. W Czarnej panterze wystąpili m.in.: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Forest Whitaker.

Tradycyjne walentynki już się Wam przejadły? W takim razie zaproście swoją drugą połówkę na seans pełen wrażeń, ponieważ Czarna Pantera swoją premierą będzie mieć właśnie 14 lutego. Dla największych fanów marvelowskiego świata możliwy jest także pierwszy pokaz w kinach IMAX o północy z 13 na 14 lutego!

Szczegóły o biletach znajdziecie tutaj.

Źródło: materiały prasowe/ Cinema City