American Horror Story – nadchodzi crossover dwóch sezonów!

AHS

Prośby fanów zostały wysłuchane – nachodzi kolejny sezon serialu American Horror Story. Twórcy odpowiedzieli na domysły i propozycje fanów, więc kolejna odsłona słynnego AHS będzie crossoverem jego pierwszej i trzeciej edycji.

Fabuła American Horror Story jest osadzona w jednym uniwersum, jednak dotychczas co sezon aktorzy obsadzali role innych postaci w każdym sezonie. To jednak się zmieni i to już niedługo, bo jak zapowiedział współtwórca AHS, Ryan Murphy, ósmy sezon połączy historię American Horror Story: Murder House i American Horror Story: Coven. 

Ósmy sezon zadebiutuje we wrześniu, ale nie jest znana jeszcze pełna obsada. Na razie wiemy, że znajdą się w niej między innymi Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Cheyenne Jackson, Billy Eichner, Leslie Grossman i Billie Lourd. Ostatnią osobą, która potwierdziła swój odział w produkcji była Emma Roberts, cytując swoją serialową bohaterkę Madison Montgomery. Murphy obiecał na łamach Entertainment Weekly, że na ekranie zobaczymy jeszcze więcej znanych postaci.

Zastanawiano się jak rozwiązać kwestię grania dwóch postaci przez tych samych aktorów. Teraz wiemy, że Sarah Paulson wcieli się w dwie różne bohaterki. Nie wiadomo czy tak samo zostanie to rozwiązane w przypadku Evana Petersa i innych.

 

Już żyjemy w horrorze? – Wybory prezydenckie w USA w „American Horror Story”

Już żyjemy w horrorze? – Wybory prezydenckie w USA w „American Horror Story”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here