Popularny serial LOST powraca?

Jak donosi TVLine, po rozmowach ze współtwórcą serialu – Damonem Lindelofem, trwają ustalenia dotyczące rebootu serialu Lost. Według TVLine, tylko kwestia czasu, zanim ABC powróci z produkcją serialu.

 

 

Na amerykańskich serwisach filmowych krążą plotki, o powrocie popularnego serialu Lost. Jest szansa na jednorazowy film telewizyjny lub miniserial. Nie będzie to jednak już ta sama produkcja, dlaczego?

“Wiele o tym myślałem. Mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi. Chcę jednak, aby w nowej wersji obyło się bez aktorów z oryginalnej wersji serialu. Ciężko pracowaliśmy, aby tak zakończyć serial i nadać [ocalałym] pewną wizję, stworzyć zakończenie. Wiem, że była debata na temat tego, czy było to na pewno dobre zakończenie serii…”

– mówi Damon Lindelof, współtwórca serialu Lost.

 

Zaintrygowany propozycją Lindelof postanowił powierzyć produkcję w inne ręce. Jest szczęśliwy, że zostawia ją komuś innemu.

Niezależnie od tego, jak czuli się fani serialu, autorzy mieli specyficzną wizję serii, którą realizowali od pierwszego odcinka. Nie można dopuścić więc do tego, aby zobaczyć te same postacie i podobne wątki. Biorąc jednak pod uwagę mitologię i serię faktów z serii, możliwości rozwinięcia są nieskończone.

“Byłoby naprawdę ekscytujące, gdyby do skutku doszła inkarnacja Zagubionych, ale po prostu nie będę miał z nią żadnego związku. Nie dlatego, że nie chcę. Po prostu wiem, jak ciężko pracowaliśmy, aby zakończyć naszą historię. Nie potrafiłbym teraz wrócić i powiedzieć: “No cóż, to nie był prawdziwy koniec”, byłoby to frustrujące.”

Po rozmowie ze współtwórcą serialu, TVLine twierdzi, że to tylko kwestia czasu, zanim ABC powróci z produkcją serialu.