“Najlepszy” – przedpremierowo w Cinema City

Nie możecie się doczekać filmu pt. Najlepszy w reżyserii Łukasza Palkowskiego? Szczęśliwcy mieli okazję zobaczyć go już na festiwalu w Gdyni. Oficjalnie produkcja trafi na wielkie ekrany 17 listopada. Tymczasem Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy już w ten weekend!

Czy przeciwności losu były kiedykolwiek przeszkodą do osiągnięcia celu? Nie dla Jerzego Górskiego, który pokazał całemu światu, iż słabości mogą stać się największą siłą, co udowodnił wygrywając bieg oraz ustanawiając nowy rekord w triathlonowych mistrzostwach świata. Nowy film reżysera Bogów został uhonorowany Nagrodą Publiczności na 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Oparty na biografii Górskiego zachwyci oraz dostarczy widzom wiele wzruszeń. Cinema City wyświetli pokazy przedpremierowe już w weekend 4-5 listopada.

Najlepszy to historia Polaka, który zachwycił świat, a który w ojczystym kraju do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, opowieść inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, dzięki której zawalczył o swoje życie.

Nad reżyserią filmu czuwał Łukasz Palkowski, a za scenariusz odpowiadają: Agatha Dominik oraz Maciej Karpiński. W postać głównego bohatera wcielił się Jakub Gierszał, który zagrał u boku takich znakomitości jak: Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Artur Żmijewski, Magdalena Cielecka oraz Kamila Kamińska.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach.

Bilety są dostępne na stronie: www.cinema-city.pl.

Źródło: Materiały prasowe