“Nikt nie jest doskonały” – KONKURS

Wygraj bilet na spektakl “Nikt nie jest doskonały” w reżyserii Piotra Dąbrowskiego. Spektakl odbędzie się 22 października 2017 roku, o godzinie 19:00, w Teatrze Studio Buffo.

Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie i kiedy odbyła się premiera spektaklu “Nikt nie jest doskonały”? Odpowiedzi przesyłajcie na adres marlena.henrysiak@kulturalnemedia.pl. Ważne jest, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem lub dać namiar, jak znaleźć was na facebooku, ponieważ wynik zostanie ogłoszony na naszym fanpage’u, 18 października 2017 roku o 20:00. Na wasze odpowiedzi czekamy do godziny 19:00, również 18 października.

"Nikt nie jest doskonały"Spektakl

“Nikt nie jest doskonały” to komedia o miłości, która jest pełna zawirowań, gaf i zabawnych sytuacji. Im bardziej bohaterowie się starają, tym mocnej wpadają w ciąg poplątanych zdarzeń. Sztuka Simona Wiliamsa podbiła serca wielu widzów na całym świecie, a już 22 października zawita na deskach warszawskiego teatru Buffo. Przekładem na język polski zajęła się Elżbieta Woźniak.

OBSADA:
Harriet: Magdalena Waligórska / Marta Chodorowska
Dee Dee: Michalina Sosna / Marta Chodorowska
Leonard: Wojciech Błach / Jacek Rozenek
Gas: Zdzisław Wardejn (współpraca reżyserska) / Piotr Dąbrowski