Steam Summer Sale http://sektorgracza.pl/wp-content/uploads/2016/09/steam.png
Gry

Ratujcie mój portfel! Steam Summer Sale już dziś o 16:00

Jak co roku biorę mój wątły, ledwo zipiący studencki portfel, zamykam go w pudle, które szczelnie owijam szmatami i opinam łańcuchami. Tak zapakowane oszczędności otulam swoimi ramionami i chowam się wraz z nimi do szafy, by przeczekać Steam Summer Sale. Jednak nigdy moje trudy nie okazały się owocne, bowiem niemiłosiernie spiętrzona kupka wstydu woła mnie niczym wzywająca Valhalla i rokrocznie zmusza, bym uszczuplał swoje oszczędności na rzecz patrzących na mnie z wyrzutem gier. Gracze! Poznaliśmy datę kolejnego pogromu naszych portfeli. Steam Summer Sale jest bliżej, niż moglibyśmy się tego spodziewać i szybciej, niż moglibyśmy się na to przygotować.

Cóż więcej można powiedzieć? Steam Summer Sale rozpocznie się już dziś o 16:00 czasu polskiego. Jak co roku przecenione zostaną tysiące produktów. Na razie nie znamy żadnych szczegółów, jednak kiedy tylko wyprzedaż się zacznie, stworzymy osobny materiał, w którym będziemy na bieżąco informować Was o najlepszych promocjach. Bądźcie z nami i napiszcie, na co czekacie!

Marcin Popielarz

Zaginiony, nieślubny syn Hideteki Miyazakiego. Wychowany w erze pierwszego Playstation i bazarowych gier na Pegazusa. Zapalony gracz, stale śledzący branżę, przejawiający zamiłowanie do Oldschoolu. Najbardziej lubi ciężkie brzmienie, muzykę lat 70-tych, jednak stara się nie zamykać na żadne gatunki. Uwielbia astronomię i pisarstwo R.R. Martina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *