Rainway
Gry

Rainway, czyli graj na czym chcesz!

Marzyliście kiedyś o dalszej rozgrywce pomimo wyjścia z domu? A może o wspólnej zabawie w waszej ulubionej kawiarni? Z pomocą nadciąga Rainway!

 

Rainway – koniec z przykuciem gracza do komputera?

Każdy z pecetowców zmierzył się w swoim życiu (i to nie raz) z sytuacją, w której nie może swobodnie przysiąść przy komputerze i zagrać w swoją ulubioną pozycję. Odpowiedzią na te problemy jest stream na inne urządzenia. Rainway, czyli nowy gracz na rynku podobnych aplikacji, z pewnością trafi do kręgu waszych zainteresowań… O ile twórcy wywiążą się z obietnic, które pojawiły się w zapowiedziach.

Ale o co chodzi?

Aplikacja ma pozwolić na streamowanie gier z naszego komputera na dowolne urządzenie (tablet, konsolę, inny komputer czy smartfona). Program będzie umożliwiał rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę, a gracze będą mogli dostosować ją do własnych upodobań (m.in. rozdzielczość).

Co najlepsze, cała inicjatywa ma być darmowa, więcej na jej temat dowiemy się już 20 stycznia, gdyż właśnie wtedy startują otwarte beta testy.

Oficjalna strona internetowa.

Adrian Garlacz

Entuzjasta dobrych seriali z Netflixa, różnorakiej muzyki i gier komputerowych oraz teatralny świr. Czasami pisze coś własnego i stara się puszczać to w świat. Streamer raczkujący w serwisie Twitch.tv pod nazwą xRzufik.

2 thoughts on “Rainway, czyli graj na czym chcesz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *