Humble Endless RPG Lands Bundle http://www.gearboxsoftware.com/wp-content/uploads/2016/04/Borderlands1.jpg
Gry Strona główna

Setki godzin za kilka dolców. Humble Endless RPG Land Bundle

Endless Legend, Van Helsing i seria Borderlands. Nowa paczka Humble Endless RPG Land Bundle oferuje setki godzin świetnej rozgrywki.

Studenci już drugi tydzień trudzą się w uczelnianych ławach, a tegoroczna jesień zapowiada się wyjątkowo mało złota. Co więc powiecie, aby zgarnąć tanią paczkę dobrych gier na długie wieczory…. i poranki… i to przynajmniej do wiosny? Humble Endless RPG Land Bundle to paczka wielu świetnych gier, które dobierano w bardzo określonych kryteriach – dostarczyć graczom setek godzin satysfakcjonującej rozgrywki. Twórcy zestawienia zresztą się z tym nie kryją i przy każdej grze widnieje licznik z średnim czasem, jaki gracze przy niej spędzają. Wszystkie gry dostępne są na platformie Steam. Sami sprawdźcie, co my tu mamy:

 

Za min. dolara spędzimy czas przy:

Średnia wpłat (obecnie jest to $4,95) zapewni nam dostęp do:

Najwyższy próg z ceną $10 stanowi jedna gra, ale bez wątpienia jest warta tej ceny

Na koniec przypominamy, że Humble Bundle finansuje ze sprzedaży paczek różne organizacje. Gracz dokonując wpłaty może zadecydować, jaka część pieniędzy zostanie przeznaczona deweloperom, jaka serwisowi Humble Bundle, a jaka zasili właśnie organizacje. Tym razem zbiórka wspomaga National Videogame Museum.

Marcin Popielarz

Zaginiony, nieślubny syn Hideteki Miyazakiego. Wychowany w erze pierwszego Playstation i bazarowych gier na Pegazusa. Zapalony gracz, stale śledzący branżę, przejawiający zamiłowanie do Oldschoolu. Najbardziej lubi ciężkie brzmienie, muzykę lat 70-tych, jednak stara się nie zamykać na żadne gatunki. Uwielbia astronomię i pisarstwo R.R. Martina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *