XCOM 2 http://mmo24.pl/wp-content/uploads/2016/02/XCOM-2.jpg
Gry

Darmowy weekend i promocja XCOM 2

Do późnych godzin wieczornych w niedzielę 27 sierpnia gracze będą mogli się cieszyć grą XCOM 2 na swoich Steamowych kontach. Do tego gra dostępna jest za niższą cenę.

Darmowy weekend z XCOM 2 potrwa do niedzieli do 21:00. Graczom udostępniona zostanie podstawowa wersja gry ze wszystkimi funkcjonalnościami. Jest to kolejna część serii XCOM od studia Firaxis Games. Zarówno XCOM: Enemy Unknown, jak i jego kontynuacja zostały bardzo ciepło przyjęte przez fanów gatunku. Do tego już 29 sierpnia wypuszczony zostanie dodatek War of The Chosen, który ma wprowadzić szereg usprawnień i nowości, jak np. nowe frakcje. Z tej okazji gra została także przeceniona i obecnie kosztuje 19,99€ za wersję podstawową i 25,99€ za wersję Deluxe.

Marcin Popielarz

Zaginiony, nieślubny syn Hideteki Miyazakiego. Wychowany w erze pierwszego Playstation i bazarowych gier na Pegazusa. Zapalony gracz, stale śledzący branżę, przejawiający zamiłowanie do Oldschoolu. Najbardziej lubi ciężkie brzmienie, muzykę lat 70-tych, jednak stara się nie zamykać na żadne gatunki. Uwielbia astronomię i pisarstwo R.R. Martina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *