For Honor https://ubistatic19-a.akamaihd.net/ubicomstatic/en-US/global/media/FH-screenshot-03-FULL_255363.jpg
Gry Strona główna

Niezła sieczka! Darmowy weekend For Honor

W ten weekend udostępniony za darmo zostanie For Honor. Gracze będą mogli przetestować tytuł Ubisoftu od 11 do 13 sierpnia na PC, oraz od 10 do 14 na konsolach.

For Honor – tytuł pozwalający graczom na dynamiczne starcia bronią białą wikingów, rycerzy i samurajów został udostępniony graczom za darmo do 13 sierpnia na PC, oraz do 14 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Grą będzie można cieszyć się zarówno w wersji multiplayer, jak i singleplayer. Z okazji darmowego weekendu został wydany także tematyczny trailer. Zobaczcie sami:

For Honor miało świetny start. Na targach E3 wzbudziło ogromne zainteresowania, a w becie bawiło się ponad 3 miliony użytkowników. Z dniem premiery okazało się jednak, że gra ma kilka problemów, jak niedoskonała technologia sieciowa, średni balans postaci, czy utrudniony rozwój postaci bez mikropłatności. Gra jednak doczekała się wielu pozytywnych zmian od okresu dla niej najgorszego i dlatego właśnie warto spróbować z darmowego okresu i sprawdzić, czy obecna formuła jest także dla Was.

Marcin Popielarz

Zaginiony, nieślubny syn Hideteki Miyazakiego. Wychowany w erze pierwszego Playstation i bazarowych gier na Pegazusa. Zapalony gracz, stale śledzący branżę, przejawiający zamiłowanie do Oldschoolu. Najbardziej lubi ciężkie brzmienie, muzykę lat 70-tych, jednak stara się nie zamykać na żadne gatunki. Uwielbia astronomię i pisarstwo R.R. Martina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *