BUTCHER
Gry

Demo polskiej gry BUTCHER już dostępne!

BUTCHER – pełna akcji dwuwymiarowa strzelaninka warszawskiego studia Transhuman Design doczekała się wersji demonstracyjnej.

BUTCHER ukazał się w październiku poprzedniego roku na PC, oraz w maju tego roku na PS4 i Xbox One. Wersja demonstracyjna jest jednak dostępna jedynie dla graczy pecetowych. W tytuł możecie zaopatrzyć się na Steamie, lub Indie DB. Dobrą informacją dla graczy jest jednak to, że twórcy na potrzeby dema przygotowali 3 poziomy, które nie pojawiały się wcześniej w grze.

Grą warto się zainteresować! BUTCHER to pełna akcji, krwawa strzelanina 2D z wysokim poziomem trudności. Rzeź to słowo klucz tej gry, idealnie oddające jej klimat i wykonanie. Podczas grania śmierć i krwista posoka są dosłownie wszędzie, a gracz niejednokrotnie ma tak przyspieszone tętno, że na nowo odkrywa meandry swojego układu krwionośnego (jednocześnie ciesząc się, że ten jego pozostaje wewnątrz ciała).

BUTCHER
Pomimo pikselowej grafiki BUTCHER broni się wykonaniem, które jest bardzo klimatyczne. Źródło obrazka – GameSpot

Jeśli zainteresuje Was demo, to polecam także rozważyć kupno, bowiem gra jest obecnie przeceniona na Steamie i jest to dobra okazja, by ją nabyć.

Marcin Popielarz
Zaginiony, nieślubny syn Hideteki Miyazakiego. Wychowany w erze pierwszego Playstation i bazarowych gier na Pegazusa. Zapalony gracz, stale śledzący branżę, przejawiający zamiłowanie do Oldschoolu. Najbardziej lubi ciężkie brzmienie, muzykę lat 70-tych, jednak stara się nie zamykać na żadne gatunki. Uwielbia astronomię i pisarstwo R.R. Martina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *