Amazon http://www.droid-life.com/wp-content/uploads/2017/07/amazon-prime-day-deals-2017-980x566.jpg
Gry

Rozpoczął się Amazon Prime Day! Promocje na gry i sprzęt elektroniczny

Właśnie rozpoczął się Amazon Prime Day. W tym okresie strona giganta z Seattle przeżywa oblężenia, gdyż promocje są liczne, bardzo opłacalne i nierzadko trwające po 20, 30 minut, lub do wyczerpania zapasów. Chcielibyśmy Wam wobec tego serdecznie polecić dokonanie zakupów z tytułu tej promocji, bo naprawdę warto.

Niektóre promocje są dostępne tylko dla abonentów subskrypcji Amazon Prime. Jednak bez obaw, jeśli jej nie posiadacie. Możecie nabyć darmowy, 30-dniowy trial. Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych promocji:

 

Uwierzcie mi na słowo, że promocji jest znacznie, znacznie więcej, jednak pojawiają się one i znikają bardzo szybko. Sugerujemy śledzenie Amazona i naszej strony. Oby Wasze portfele to przetrwały ;).

Marcin Popielarz
Zaginiony, nieślubny syn Hideteki Miyazakiego. Wychowany w erze pierwszego Playstation i bazarowych gier na Pegazusa. Zapalony gracz, stale śledzący branżę, przejawiający zamiłowanie do Oldschoolu. Najbardziej lubi ciężkie brzmienie, muzykę lat 70-tych, jednak stara się nie zamykać na żadne gatunki. Uwielbia astronomię i pisarstwo R.R. Martina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *