Adrenalinium X Festiwal Górski Żywiec 2017

Adrenalinium X Festiwal Górski Żywiec 2017, to nie tylko pokazy filmów, spotkania z nieprzeciętnymi ludźmi, konkurs filmowy, warsztaty czy koncerty. Jak co roku, organizatorzy zapraszają również do udziału w konkursie fotograficznym!

Tematem przewodnim tegorocznych foto zmagań są „Kadry z podróży”. Do konkursu można zgłaszać zdjęcia zarówno z górskich wędrówek, jak i ekstremalnych wypraw, z wody, powietrza, lodu, pustyni, dżungli czy sawanny. Najciekawsze prace nagrodzone zostaną cennymi nagrodami. Każdy uczestnik otrzyma również jednoosobowy karnet na wszystkie seanse oraz spotkania w ramach X FG Adrenalinium. W skład jury konkursu wchodzą: Agnieszka Kawa – fotografka; Dawid Wojtyła –fotograf, filmowiec; Maciej Maciejowski – fotograf.

ZGŁOSZENIA:

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie prac w wersji papierowej wraz z formularzem zgłoszeniowym do Kina Janosik ul. Sobieskiego 1, Żywiec oraz przesłanie wersji elektronicznej na adres fotoprojektor2017@gmail.com, w terminie do 30 września 2017.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ostatni dzień FG Adrenalinium 22 października 2017 w Kinie Janosik w Żywcu.

 

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz znaleźć można na stronach:

 http://adrenalinium.pl/index.php/konkurs-fotograficzny/

https://www.facebook.com/events/136447150295977/?ref=br_rs