Sklep perkusyjny – Drumstore

Sklep perkusyjny - Drumstore
Sklep perkusyjny - Drumstore

Sklep perkusyjny drumstore.pl oferuje najwyższej jakości produkty perkusyjne dostępne w branży sprzętu i akcesoriów muzycznych. Poza podstawowym asortymentem, jakim są produkty i akcesoria perkusyjne (m.in. perkusje akustyczne i elektroniczne, osprzęt i talerze perkusyjne, naciągi i werble) sklep oferuje również:

  • części zamienne i tuning perkusji (m.in. lugi, bijaki, maszynki werblowe, nogi do centrali i do floor-toma, obręcze TT, SD i bass drum, sprężyny werblowe, systemy zawieszeń i zestawy naprawcze),
  • instrumenty orkiestrowe i marszowe (ksylofony, wibrafony, marimby, dzwonki, gongi i tam tamy oraz bębny marszowe),
  • duży wybór pokrowców i futerałów,
  • sprzęt nagłośnieniowy oraz do nagrywania w studio i na scenie (mikrofony perkusyjne, miksery, interface do nagrywania, odsłuchy podłogowe i douszne, słuchawki oraz statywy),
  • instrumenty etniczne (m.in. djembe, bongosy, conga, darbuka, cajon, samba, ibo drum, frame drum oraz balafony),
  • produkty dla dzieci i do szkoły,
  • perkusjonalia (m.in. tamburyny, cowbelle, shakery, maracasy, clavesy i kastaniety, bloki, chimes, agogo, cabasa, kalimba),
  • szeroki asortyment akcesoriów.

W ofercie drumstore.pl znajdują się również DVD, szkoły i lekcje, bilety na warsztaty, gadżety oraz ubrania (m.in. koszulki i czapki). Ponadto sklep prowadzi także komis sprzętu używanego poprzez stacjonarny sklep zlokalizowany w Gdyni.

Najlepsze produkty perkusyjne na rynku

Oferowane produkty perkusyjne przeznaczone są nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla perkusistów na każdym poziomie zaawansowania. Szeroka oferta oraz różnorodna konfiguracja zestawów perkusyjnych umożliwi dopasowanie sprzętu do najbardziej wymagającego klienta.

W asortymencie sklepu oferowane są perkusje akustyczne najlepszych marek na świecie (m.in. Pearl, Natal, Ddrum, Yamaha) w różnych typach zestawów, tj. bez statywów, ze statywami, ze statywami i talerzami lub dodatkowe bębny. Korpusy wykonano z najwyższej jakości m.in. mahoniu, dębu, dubingu, brzozy, klonu, topoli, orzecha. Wykończenia bębnów to okleina, lakier (zwykły, sparkle, matowy) lub inne. Ponadto, zestawy perkusyjne oferowane są w różnych konfiguracjach tomów, tj. power fusion, fusion, jazz, standard, studio, studio +, crossover i inne.

Perkusje elektroniczne charakteryzują się przede wszystkim mniejszymi wymiarami w stosunku do perkusji akustycznych, co sprawia, że są bardziej mobilne. W ofercie dostępne są zestawy perkusji elektronicznych przodujących światowych marek, tj. Pearl, Yamaha, Roland, Kat, Markdrum, Behringer oraz Alesis. W oferowanym asortymencie dostępna jest również elektroniczna perkusja stołowa, elektroniczna perkusja kompaktowa oraz hybrydowy zestaw perkusyjny.

Sklep DrumStore oferuje szeroki wybór talerzy perkusyjnych różnych typów również w zestawach (hi-hat, crash, ride, china, splash, bell i inne). Dostępny osprzęt charakteryzuje się funkcjonalnością i trwałością użytkową (m.in. statywy proste, łamane i kombinowane, stołki, ramy, stopy pojedyncze i podwójne). Wśród oferowanych naciągów dostępne są naciągi na werble uderzane, werble rezo, tom tom uderzane, bass drum uderzane, bass drum rezo oraz siateczkowe. Sklep dysponuje szerokim asortymentem werbli czołowych producentów. Oferowane werble charakteryzują się dużym wyborem materiałów, z których wykonano korpus. Ponadto, średnica oferowanych werbli wynosi od 10″ do 15″.

Szeroki asortyment akcesoriów dla każdego perkusisty

Sklep drumstore.pl oferuje szeroki asortyment akcesoriów do perkusji, kluczyków do strojenia perkusji, padów do ćwiczeń, stroików do bębnów oraz łatek na centralę. W ofercie znajduje się duży wybór akcesoriów do centrali. Wśród oferowanych akcesoriów dużą popularnością cieszą się dywany i nakrycia bębnów, metronomy perkusyjne, profesjonalne rękawiczki oraz słuchawki i ochronniki słuchu. Ponadto dostępna jest szeroka gama produktów przeznaczonych do wyciszenia i wytłumienia perkusji.

Sklep internetowy drumstore.pl oferuje profesjonalny sprzęt perkusyjny, którego jakość gwarantuje długoterminowe użytkowanie oraz satysfakcję z dokonanego zakupu. Szeroki asortyment oraz przystępne ceny sprawiają, że oferta drumstore.pl umożliwia wybór zestawu perkusyjnego, osprzętu lub innych oferowanych produktów optymalnie do potrzeb Klienta.

 

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here