Jakie piosenki na weselu podobają się Polakom?

Polskie Pary Młode coraz częściej decydują się na to, aby w trakcie wesela organizować zabawę przy nieco nowszej muzyce, aczkolwiek nie brakuje też standardów. Mało tego, przeważają one podczas uroczystości weselnej. W związku z tym, kiedy już wybierzemy zespół weselny to powinniśmy zająć się doborem repertuaru. Wówczas będziemy mieli pewność, że wszystko jest dokładnie przygotowane.

„Pewniaki” weselne

Są utwory uchodzące za tak zwane „pewniaki” weselne do jakich zaliczają się:
„Złote obrączki”, „Przetańczyć z tobą chcę całą noc”, czy „I’ve had time of my life”. Polacy chętnie bawią się w rytm standardów polskich, jak i zagranicznych. I wymienione utwory, jak i wiele innych, których można posłuchać w TubaFM są takimi, bez jakich nie może udać się zabawa weselna. Natomiast, piosenki na wesele to również hity ostatnich miesięcy takie jak „Balkanica”, czy „Despacito”. Do nich z kolei idealnie dobiera się zabawy dla gości. W ich rytmie można bowiem świetnie przygotować różne aranżacje. Para Młoda powinna wobec tego z zespołem weselnym dokładnie skonsultować, które spośród utworów chciałaby usłyszeć na swoim weselu. Dzięki temu będzie pewność, że impreza uda się stuprocentowo. Tak przygotowane przyjęcie sprawi, że będą bawić się zarówno osoby młode, jak i starsze. Nie będzie problemu z rozruszaniem nawet tych osób, które nie lubią zabawy.

 

 

Dokładnie ustalony repertuar

W związku z tym, dokładnie ustalony repertuar powinien stać się priorytetem dla Pary Młodej. Można sugerować się propozycjami znajomych, jednak tak czy siak, to my finalnie decydujemy do czego się bawić. Warto zapoznać się z listami utworów weselnych, ponieważ wśród nich znajdziemy z pewnością takie piosenki, jakie okażą się na naszym weselu największymi hitami. Im bardziej Para Młoda poświęca czas na dobór repertuaru, tym większa gwarancja, że muzyka ta będzie idealną oprawą dla całej uroczystości. Trzeba tylko trochę wczuć się w gusta muzyczne wszystkich uczestników wesela. To będzie najlepsze rozwiązanie.