Najlepsze imprezy muzyczne w Warszawie – na który koncert iść jeszcze w tym roku?

WhitePress

Czekasz na koniec społecznej izolacji, by w końcu wyjść na jakiś fajny koncert? W tym roku jeszcze nie wszystko stracone. W drugiej połowie 2020 szykują się ciekawe imprezy muzyczne. Zobacz, na jakie koncerty w Warszawie już dziś warto zarezerwować czas, siłę i miejscówkę.

Wydarzenia organizowane w tym roku w stolicy zebraliśmy w jednym miejscu – zobacz imprezy w Warszawie. A poniżej mamy dla Ciebie najciekawsze koncerty z trzech gatunków muzycznych: crossover thrashu, rapu oraz eksperymentalnego brzmienia.

Koncert Method of Destruction z Billym Milano

Już 17 lipca w warszawskiej Hydrozagadce zagra legendarny Method of Destruction z kultowym wokalistą Billym Milano. To jeden z dwóch zaplanowanych w Polsce koncertów zespołu – drugi odbędzie się dzień później w Poznaniu. Method of Destruction to gratka dla fanów crossover thrashu i hardcore punka. Przez 34 lata działalności grupa nagrała 8 albumów. Ostatnim jest krążek Busted, Broke & American, który okrzyknięto najlepszym w całym dorobku M.O.D. Tym bardziej nie możemy się doczekać, by usłyszeć ich na żywo.

WhitePress

Fat Nick powraca do Polski 14 września

Amerykańska gwiazda mediów społecznościowych wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już 14 września. Fat Nick, znany w środowisku hip-hopowym, popularność zawdzięcza prowadzonemu wspólnie z Kevinem Pouya’nem programowi w Internecie The Nick and Pouya Show. Możesz go oglądać na YouTubie, gdzie nagrywa śmieszne filmy i Freestyle. Jego filmy mają prawie 400 milionów wyświetleń! Ostatnia wizyta rapera w Polsce miała miejsce prawie 3 lata temu, od tego czasu pojawiła się kolejna płyta artysty pt. Generation Numb z 2018 roku. Ciekawe, jak raper wypadnie na jesiennym koncercie w Hydrozagadce?

Revive Festival 2020 przeniesiony na październik

Znany nową datę Revive Festival 2020 – gratki dla fanów industrialnego i eksperymentalnego brzmienia. Wydarzenie rozpoczyna się w piątek, 2 października i będzie trwało tradycyjnie do niedzieli, kiedy odbędzie się wielogodzinny, wyczekiwany afterparty Revive Fatality. Na festiwalu możesz się bawić zarówno w dzień, jak i do późnych godzin nocnych, więc zabawa zapowiada się jak zwykle przednio. Możesz kupić bilet zwykły lub VIP – druga opcja gwarantuje nielimitowane napoje alkoholowe i przekąski oraz osobne wejście na imprezę. Kto zagra? ANFS live, Belief Defect live av: Drumcell & Luis Flores, , Cranz, Bjarki, Eschaton live: Ancient Methods & Orphx, Gem, Kasia Gościńska, Mal i wielu innych znakomitych dj-ów i muzyków. Cieszymy się, że pojawiła się nowa data – możesz kupić bilety jeszcze z I puli!

WhitePress

Warto wiedzieć, że na wszystkie wymienione wyżej koncerty możesz kupić w serwisie Biletomat „Bilet Zwrotny”. To specjalna akcja, która pozwala w określonym czasie zwrócić zakupiony bilet bez żadnych konsekwencji. Co więcej, możesz to zrobić wygodnie online – wystarczy wypełnić formularz zwrotu w formie elektronicznej, a wartość ceny bilety powróci na Twoje konto. Regulamin akcji oraz wszystkie wydarzenie biorące w niej udział znajdziesz na https://www.biletomat.pl/en/bilet-zwrotny/

Artykuł partnerski