Monitory dotykowe – zainwestuj w swoją wygodę

Monitory dotykowe - zainwestuj w swoją wygodę
WhitePress

Nowoczesne rozwiązania mogą sprawić, że codzienna praca okaże się jeszcze bardziej komfortowa i wydajna. Monitory dotykowe od jakiegoś czasu wpisują się w naszą codzienność – chociaż nie zaskakują już tak, jak kilka lat temu, to w praktyce nie sposób wyobrazić sobie bez nich codziennego działania.

Nowoczesne rozwiązania mogą sprawić, że codzienna praca okaże się jeszcze bardziej komfortowa i wydajna. Monitory dotykowe od jakiegoś czasu wpisują się w naszą codzienność – chociaż nie zaskakują już tak, jak kilka lat temu, to w praktyce nie sposób wyobrazić sobie bez nich codziennego działania. Wygoda, efektywność pracy oraz nowoczesne podejście do biznesu, edukacji czy marketingu – oto dlaczego warto postawić na monitory interaktywne.

Dlaczego warto sprawdzić monitory dotykowe?

Posługujesz się urządzeniem mobilnym? A może kupujesz bilety w nowoczesnym automacie lub składasz zamówienie w interaktywnym kiosku? O tym, do czego monitory dotykowe mogą się przydać każdego dnia można dyskutować bez końca. Ich działanie umożliwia szybką wymianę informacji, możliwość korzystania z wielu dodatkowych opcji, a także wejście w interakcję z użytkownikiem. Słowem – inwestycja w monitory wyposażone w dotykową matrycę może okazać się nie tyle uzasadniona, co wręcz niezbędna dla nowoczesnego biznesu.

Wiele osób zastanawia się wybierając monitory dotykowe czy warto zwracać uwagę na rodzaj technologii dotykowej, jaki został w nich zastosowany? Zdecydowanie tak, ponieważ poszczególne rozwiązania powstały specjalnie z myślą o konkretnych zastosowaniach. Marka iiyama wykorzystuje w swoich urządzeniach technologię optyczną oraz infrared (podczerwień) – są one najtańsze i bardzo często wykorzystywane w takich miejscach, jak punkty informacyjne, proste kioski oraz klasy i sale wykładowe. Do czego monitory dotykowe oparte na technologii akustycznej oraz oporowej? Ze względu na podwyższoną wytrzymałość znakomicie sprawdzają się w takich miejscach jak hale produkcyjne, magazyny oraz punkty oparte na prostych kioskach interaktywnych. Wraz ze wzrostem wytrzymałości, rośnie także i cena – inwestując w wysokiej klasy urządzenie, jak np. monitor z technologią pojemnościową można zapewnić sobie zarówno wysoką estetykę, odporność na powstawanie uszkodzeń, jak również nawet do 50 punktów dotykowych, co zwiększa precyzję pracy.

Nowoczesne monitory dotykowe posiadają liczne opcje wyświetlania obrazu – dostępne są w szerokiej palecie wielkości, rozdzielczości oraz formatów. Obecnie na rynku dostępne są urządzenia wyposażone w matryce różnego typu – IPS, TN oraz AMVA. W zależności od przeznaczenia wyświetlacza, można postawić na taki zestaw parametrów, który najlepiej odpowie na dane zapotrzebowanie. Monitory dotykowe od iiyama posiadają szerokie kąty widzenia, dzięki czemu prezentacja treści np. na spotkaniu biznesowym, nie będzie stanowiła większego problemu. Ponadto, marka ma w swojej ofercie bardzo szeroki wybór urządzeń biurowych, które nie tylko pozwalają na znacznie efektywniejszą pracę, ale także posiadają technologie z zakresu ochrony wzroku oraz możliwość dostosowania ustawienia wyświetlacza do konkretnych potrzeb. Postaw na najwyższej jakości monitory dotykowe od iiyama i ciesz się komfortem wydajnej pracy w każdych warunkach.

Artykuł partnerski.