E-bookowe bestsellery 2019 – co warto przeczytać?

E-bookowe bestsellery 2019 – co warto przeczytać?

Miłośnicy książek coraz częściej stawiają na nowoczesne rozwiązania – zamiast zapełniać kolejne półki analogowymi wydaniami dzieł literatury, kupują je w formie cyfrowej, dzięki czemu nie tracą w mieszkaniach miejsca i ograniczają osadzanie się kurzu na przedmiotach. Które e-booki cieszą się obecnie największą popularnością? Zobacz bestsellery 2019!

Listy zza grobu – Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz bardzo szybko podbił serca polskich czytelników, którzy szybko okrzyknęli go rodzimym Jo Nesbo, mistrzem kryminałów. Dowodem na to jest powieść Listy zza grobu – możesz ją kupić w formacie cyfrowym i nagrać na mobilny czytnik e-booków. Główna bohaterka, Kaja Burzyńska, po śmierci ojca rokrocznie otrzymuje od niego wiadomości. Gdy już zaczęła się do nich przyzwyczajać, po 20 latach odkrywa, że kryje się w nich pewna tajemnica…

Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie – Martel Frederic

Martel Frederic porusza bardzo aktualne tematy i demaskuje sekrety kleru. Konkretnie ujawnia skalę homoseksualizmu wśród osób duchownych, popierając swoje dane licznymi rozmowami z kardynałami i biskupami, którzy zgodzili się uchylić rąbka tajemnicy Watykanu. Autor postanowił się zmierzyć z konsekwencjami ukrywania orientacji seksualnej oraz zderzeniem z konserwatywnym podejściem Kościoła do osób homoseksualnych.

E-bookowe bestsellery 2019 – co warto przeczytać?

Becoming. Moja historia – Michelle Obama

Zmiany na całym świecie dosięgnęły również Biały Dom – Michelle Obama jako pierwsza Afroamerykanka znalazła się na stanowisku Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych. Jednak autorkę możemy poznać z zupełnie innej strony – zrozumieć, w jaki sposób wydarzenia z jej dzieciństwa i młodzieńczego życia ukształtowały z niej osobę pełną empatii, wrażliwą, ale przy tym stanowczą i niezwykle ambitną.

365 dni – Blanka Lipińska

Polska odpowiedź na 50 twarzy Grey’a i… Ojca Chrzestnego? Tak właśnie! Akcja powieści toczy się na rozgrzanej południowym słońcem Sycylii, gdzie mafijne porachunki ciągle trzęsą sielankową wyspą. Porwania, strzelaniny i wielka namiętność – Blanka Lipińska stworzyła powieść eklektyczną i bardzo spójną, choć mogłoby się zdawać, że niektórych tematów nie da się połączyć. Wysoka pozycja wśród bestsellerów wskazuje na to, że jednak się to udało!

E-bookowe bestsellery 2019 – co warto przeczytać?

Taśmy rodzinne – Marcisz Maciej

Autor podejmuje w tej powieści próbę rozliczenia się z przeszłością lat 90. Główny bohater zostaje wydziedziczony przez ojca, który swoją wielką fortunę postanawia przekazać na cele charytatywne. Marcin nie może się z tym pogodzić i próbuje na nowo wkupić się do łask całej rodziny. Przez książkę przewijają się liczne wspomnienia i niepowtarzalny klimat ostatniej dekady XX wieku.

SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie

Seks bez tajemnic. Książka adresowana jest przede wszystkim do młodzieży, która często wiedzę o seksualności czerpie z nie najlepszych źródeł – Anja Rubik postanowiła nieco to zmienić i pokazać młodym ludziom, że seks jest piękny i naturalny, i przedstawia w wiedzę w prosty, niezawstydzający sposób.

 

Artykuł partnerski

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o