Doładowanie PS4 – gdzie kupić je bez karty kredytowej?

Nie potrzebujemy karty kredytowej, żeby wykupić doładowanie PS4. Teraz możemy zrobić to zarówno on-line, jak i w sklepach stacjonarnych – szybko i wygodnie. Co więcej, jeśli wybierzemy odpowiednią metodę zakupu, możemy zaoszczędzić nawet do 20%!

Osoby korzystające z konsoli PlayStation 4 mają do dyspozycji mnóstwo świetnych gier. Swoje konto PS możemy doładować po to, aby kupować gry on-line – wtedy korzystamy z bogatej biblioteki sklepu PlayStation. Można grać w nie zarówno samodzielnie, jak i ze znajomymi na swojej konsoli albo on-line. Musimy jednak pamiętać o tym, że wtedy będziemy musieli wykupić konto PS Plus – dodatkowo płatne.

 

Do kupowania gier on-line i doładowania konta PS4 bezpośrednio na stronie PlayStation będziemy potrzebowali karty kredytowej. Możemy jednak wykonać doładowanie PS4 bez karty – zarówno przez internet, jak i w sklepach stacjonarnych przez zakupienie odpowiedniego kodu.

 

Gdy chcemy zakupić doładowanie gotówką, możemy zrobić to w wielu sklepach. Karty zakupimy między innymi w sklepach z grami, z elektroniką, a nawet w hipermarketach, a także w wybranych salonikach prasowych.

 

Jeśli jednak chcemy zrealizować transakcję szybciej, możemy zrobić to przez internet. W tym przypadku doładowanie PS4 możemy kupić on-line w różnych serwisach sprzedających doładowania do gier. Najlepiej zdecydować się na sklepy popularne i mające doświadczenie – mamy wtedy pewność, że zakupy będą udane. Uważajmy na te, które są nowe i nie mają opinii lub mają negatywne opinie.

 

W sklepach internetowych tego rodzaju możemy zakupić doładowania i zapłacić za nie przez internet szybkim przelewem – wtedy informacja o przelewie dochodzi od razu do odbiorcy, więc kod możemy mieć u siebie już w ciągu kilki minut i potem od razu wpisać go na swoim koncie.

 

Jeśli również chcesz zakupić doładowanie PS4, możesz zrobić to również w serwisie Doladowania.pl. Teraz oferuje on swoim klientom promocję -20% na doładowania do gier przy wyborze płatności Masterpass. Dzięki temu granie w gry na PlayStation może być jeszcze tańsze!