KęKę, Izdebski i Glukhovsky gośćmi cyklu spotkań!

0
243
Na zdjęciu Dmitrij Glukhowsky, gość cyklu spotkań Premiera Online. KęKę, Zbigniew Izdebski i Dmitry Glukhovsky bohaterami spotkań z cyklu Premiera online
fot. materiały prasowe Empik

W nadchodzącym tygodniu odbędą się kolejne spotkania online w studiu Empiku. Wśród gości jeden z najpopularniejszych współczesnych pisarzy science fiction – Dmitry Glukhowsky, który opowie o najnowszej powieści Outpost. Ponadto fani spotkają się z prof. Zbigniewem Izdebskim, autorem książki Siedem grzechów przeciwko seksualności. Premiera albumu SIARA to okazja do spotkania się z KęKę

Interaktywne transmisje na Facebooku

Na fanpage’u Empiku czytelnicy i melomani spotkają się z goścmi i będą mieli możliwość zadawania pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania są tłumaczone na polski język migowy.

KęKę – poniedziałek, 26 kwietnia, godz. 18:00

KęKę wraca z nowym albumem. „SIARA” to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie z przeszłości. O premierowym materiale raper opowie podczas transmisji online z fanami. Rozmowę z muzykiem poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Zbigniew Izdebski – wtorek, 27 kwietnia, godz. 18:00

Jak właściwie troszczyć się o swoją seksualność? Czego unikać w relacjach intymnych z partnerem i samym sobą? Na te pytania w książce Siedem grzechów przeciwko seksualności odpowiedział i wykładowcy akademickiego odbędzie się spotkanie poprowadzone przez Katarzynę Borowiecką.

W rozmowie z dziennikarką Małgorzatą Szcześniak profesor Izdebski porusza tematy religii, wstydu, zagubienia czy zgorszenia w kontekście sfery intymnej. Całość książki przepełniona jest opowieściami z bogatej praktyki profesora.

Dmitry Glukhovsky – środa, 28 kwietnia, godz. 18:00

Autor kultowego Metra 2033, Dmitry Glukhovsky, przedstawia nową powieść postapokaliptyczną –  Outpost (Wydawnictwo Insignis). Fani rosyjsko-izraelskiego pisarza będą mieli okazję zapytać o nowe uniwersum w ramach spotkania autorskiego online. Rozmowę z Glukhovskym poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

„Outpost” opisuje Rosję, której historia praktycznie dobiegła kresu. Choć niektórzy wciąż usiłują nieporadnie dopisywać jej kolejne rozdziały, dla większości sprawa jest oczywista: to już koniec. Mimo że wciąż rodzą się dzieci, Jegor beznadziejnie zakochał się w Michelle, a Pałkan nie ustaje w wydzwanianiu do Moskwy i błaganiu o uzupełnienie wyczerpujących się rezerw żywności, Rosji w zasadzie już nie ma. Jej układ nerwowy – sieć połączeń transportowych i telekomunikacyjnych – został doszczętnie zniszczony i nie wygląda na to, żeby zdołał się zregenerować. To dlatego te 250 kilometrów, jakie dzieli Moskwę od Placówki w Jarosławiu, wydaje się odległością zawrotną. Tam, po drugiej stronie mostu, nie ma już nic – oprócz pustych, martwych, uśpionych na wieki miast. Tak twierdzi Pałkan. I chciałby, żeby pogodził się z tym jego przybrany syn Jegor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments